Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Malinová, okres PrievidzaHľadať
 
 

Apríl

Apríl 2017

Na začiatku mesiaca sa deti rozprávali o tom, aká je dôležitá voda pre život. Počasie bolo pekné a tak sa išli pozrieť, či sa už prebúzajú živočíchy pri vode. Žiaľ, žabky nebolo vidieť. Poskladali si ich aspoň z papiera a lega, vymodelovali z plastelíny ba vytvorili si aj  močiar s bocianmi a rybkami.

Na Veľkú noc sa deti prichystali vytvorením veľkonočných vajíčok servítkovou technikou, s ktorou ich oboznámila teta Milka Chmelíková. Počas týždňa si priniesli vyfúknuté vajíčka, ktoré  vymaľovali a spravili si aj veľkonočného zajačika a ovečku.

Deti navštívili divadelné predstavenie o Palculienke v Dome kultúry v Prievidzi. V ďalších aktivitách sa oboznámili  s jarnými kvetmi a životčíchmi na lúke.

Pri príležitosti Dňa Zeme sa deti oboznámili s potrebou ochrany životného prostredia a pokúsili sa vyzbierať odpadky v malej časti Hája, kde sa hrávať. Vyzbierali toho veľa!

 


 

Apríl

  • Náše žabky a rybky
  • Veľkonočné tvorenie
  • Čistíme Háj
  • Naša tvorba
  • Palculienka

 

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka