Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Malinová, okres PrievidzaHľadať
 
 

Február 2019

20.2.2019 sme navštívili  Planetárium v Žiari nad Hronom. So zvieratkami o vesmíre, tak sa volala rozprávka, pmocou ktorej spoznávali deti vznik hviezd a solárnych systémov,  slnečnú sústavu. Ježko, zajac, krtko a sova sú štyria kamaráti, ktorí sa zišli na okraji lesa, aby preskúmali hvezdársku základňu. Všetko je pre nich nové, nikdy nič podobné nevideli a keď vidia štartovať raketu, sú z toho úplne vedľa a nevedia si to vysvetliť.Deti s nimi prostredníctvom rozprávky cestovali našou galaxiou a dozvedeli sa o každej planéte zaujímavé informácie. Hviezdna obloha je krásna a tak sa aj deti zaujímali o mená hviezd a súhvezdí.

V stredu 27.2.2019 do materskej školy zavítalo hudobno-pohybové vystúpenie Knick-Knack, ktoré sa deťom veľmi páčilo. Mohli si vyskúšať svoje zručnosti v žonglovaní so šatkami, krúžkami, pohárikmi a inými predmetmi. Na záver si zatancovali na diskotéke.


 

Február 2019

  • Planetárium
  • Hudobno-pohybové predstavenie Knick-Knack

 

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka