Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Malinová, okres PrievidzaHľadať
 
 

Futbal muži a žiaci

Mužstvo žiakov

mužstvo žiakov 2019.JPG

* * *

Futbalový zápas zo dňa 14.04.2019.

TJ Partizán Malinová - TJ Magura Poruba

       1 : 1

zápas 14.4.2019.JPG  zápas 14.4.2019 2.JPG

* * *

Futbalový zápas zo dňa 07.04.2019.

TJ Partizán Malinová - TJ Štart Krištáľ Valaská Belá

       2 : 5

Futbal 07.04.2019 1.JPG  Futbal 07.04.2019 2.JPG

Futbal 07.04.2019 3.JPG

Foto: P. Remiaš

* * *

Prvý zápas jarnej sezóny 2019 odohralo naše mužstvo dospelých a s mužstvom z Novák dňa 31.03.2019.

 TJ Partizán Malinová - FK Iskra Nováky

       2 : 3

24.3.2019.JPG  24.3.2019 2.JPG

24.3.2019 3.JPG

foto: P. Remiaš


 

VÝSLEDKY :  Majstrovské futbalové zápasy ročník 2011/2012 - JESEŇ I. trieda PD 


Umiestnenie:       2. miesto      skóre: 47 : 22      body: 28      body: + 10
Najlepší strelci:
1. miesto Milan Dudáš 10 gólov
2. miesto Michal Stiffel 9 gólov
5. miesto Juraj Haluza,Michal Filkorn 6 gólov
6. miesto Andrej Šandor, Michal Štefan 4 góly
9. miesto Tomáš Priehoda 2 góly
10. miesto Dudáš Jozef, Štálnik Jozef, Bobok Juraj, Luprich Michal, Filkor Ivan,Lacko Daniel 1 gól.
 


                        Výsledky majstrovskej súťaže vo futbale dospelých

                                      – súťažný ročník jar 2010 – 2011 

V jarnej časti ročníka 2010-2011 bolo odohraných 13 majstrovských zápasov.
Z toho 6 zápasov na domácom ihrisku a 7 zápasov na ihriskách súperov. 

Výsledky zápasov boli nasledovné:IMG_3403.jpg
- vyhrali sme 7 zápasov,  remízovali sme 2 zápasy
- prehrali sme 4 zápasy

Celkové skóre v jarnej časti: - body .......... 23
- skóre ......... 31 : 24

Umiestnenie v tabuľke: 7. miesto

 Góly:
Stiffel Michal ........................................ 10
Dudáš Milan .......................................... 8
Lacko Daniel, Priehoda Tomáš ............. 3
Bobok Tomáš, Haluza Juraj .................. 2
Bobok Juraj, Bolfík Ján, Štefan Michal... 1

Karty: - červená Dudáš Jozef,  žltá Luprich M.- 2, Priehoda T.- 2, Stiffel J. – 2, Stiffel M.-3, Šándor A.-1, Štefan M.-2, Dudáš M.-1, Haluza J.-3.

 predseda FO - Roman Krebes

 IMG_3657.jpgIMG_3738.jpg 

  

 

 

 

                 -ib-

  Výsledky majstrovskej súťaže vo futbale dospelých – „B“ mužstvo
súťažný ročník jar 2010 – 2011  
 

Mužstvo „B“ sa v tomto ročníku umiestnilo na deviatom mieste s 32 bodmi na konte. 
Zaznamenalo 57 strelených a 78 inkasovaných gólov.
Najlepší strelci Miloš Čavojský a Milan Dudáš so 6 gólmi na konte.
Mužstvo sa vyznamenalo aj slušnosťou na bojovom poli, získalo v rámci okresu najnižší počet žltých kariet, spolu 10, červené karty nepadli žiadne.  

Strelci gólov: Čavojský M., Dudáš Milan - 6, Lošonci J., Rozemberg M., Štálnik J, Džubek Z.-5, Kaniansky T., Oller M., Ličko R. - 4, Balčirák J., Bobok T. -3, Filkorn M.-2, Liss K., Oboňa P.-1.

Ing, Peter Balčirák - vedúci mužstva,  Miloš Čavojský, zástupca vedúceho mužstva 


 


 

Priateľské turnaje

2011

 • Putovný pohár TJ Partizán Malinová zostal doma!
  Na XX. ročníku futbalového turnaja v Malinovej v sobotu 23.júla 2011 sa stretli mužstvá štyroch obcí - Malinová, Háj, Poruba a Nitrica. V prvom dueli zvíťazili domáci nad Hájom, v druhom Nitrica nad Porubou. boj o tretie miesto zohrali mužstvá Poruba a Háj, z ktorého skončili na treťom mieste Hájčania. Finálový zápas zohrali mužstvá Malinová a Nitrica. Hneď v úvode zápasu vsietili domáci svoj prvý gól a tie sa potom sypali jeden za druhým. Mužstvu z Nitrice sa nedarilo a zápas skončil víťazstvom Malinovej s náskokom 7 gólov. Turnaj sa skončil triumfom TJ Partizán Malinová a putovný pohár zostal doma! Za najlepšieho strelca turnaja bol vyhlásený Milan Dudáš (Malinová), najlepší hráč Kristián Tisaj (Poruba) a najlepší brankár Jozef Mráz (Háj). Radosť z víťazstva bola nielen na strane reprezentácie z Malinovej, ktorá ju prejavili svojim hlasným „cachovským“ pokrikom a striekajúcim šampanským, ale aj na strane divákov a fanúšikov.

Celé odpoludnie bol areál ihriska zaplnený domácimi fanúšimi i hosťami z okolitých dedín. Organizátori sa postarali o ich pohodlie, pripravili občerstvenie, dobrý domáci guláš. Nezabudli ani na deti, v malej detskej škôlke s hojdačkami, kĺzačkami a inými hrami sa dosýtosti vyšantili. Zaujímavosťou bolo pre nich vyfarbovanie omaľovániek, o ktoré prejavili veľký záujem a na veľkej tabuli maľovali rôzne postavičky, lode, rakety, zvieratká, kvietky a pod. Mamičky si tak mohli nerušene vychutnať futbal a oddýchnuť si. Vytrvalejší po skončení furnaja oslávili víťazstvo a pekne prežitý deň na tradičnej veselici „Anna bál“, ktorý sa konal v areáli ihriska. -ib-                                                      

 

      

 • Futbalisti z Malinovej víťazne aj na turnaji v Porube! V sobotu 30. júla sa konal futbalový turnaj o Putovný pohár starostky obce Poruba. Naši futbalisti zohrali svoj prvý víťazný duel v druhom zápase turnaja s mužstvom zo Slovenského Pravna (nahradili Nedožery-Brezany), ktorý skončil s výsledkom 1:0 (P.Žigmond).  Do semifinále nastúpili mužstvá Poruba a Slovenské Pravno, kde si tretie miesto obhájila Poruba. Finálový zápas zohrali naši futbalisti s Podhradčanmi. Zápas skončil nerozdhodne 1:1 a o víťazstve rozhodovali penalty, kde s výsledkom 4 :2 skončila Malinová na prvom mieste. Strelcami gólov boli J.Bolfík, J.Bobok, M. Štefan, M.Dudáš. Radosť z víťazstva bola dvojnásobná, Putovný pohár Malinová obhájila už po tretíkrát a pohár si už natrvalo odniesli domov.   -ib-                                                                    
 •  Futbalové mužstvo TJ Partizán dňa 10.júla zvíťazilo vo futbalovom turnaji o putovný pohár starostu obce Nitrica. Stalo sa tak držiteľom putovného pohára na jeden rok. Súpermi bolo domáce mužstvo, mužstvo vyslúžilcov z Nitrice a mužstvo z Návojoviec. V prvom zápase s Návojovcami dali naši 5 gólov, konečný stav 5:0. Vo finálovom zápase s Nitricou vsietili tak isto 5 gólov, súperi 4 góly. Účasť fanúšikov z Malinovej bola veľká, čo prispelo aj k vynikajúcej hre a nálade. Putovný pohár z Nitrice a víťazný pohár za I. miesto v turnaji sú vystavené v pohostinstve Cachovanka. -ib- 

   

 • Dňa16. júla 2011 sa konalo priateľské futbalové stretnutie v obci HÁJ. Futbalové zápasy odohrali mužstvá žiaci, dospelí a vyslúžilci obcí Háj a Malinová. Naše mužstvo žiakov skončilo s výsledkom 2:9, mužstvo vyslúžilcov tiež s prehrou 1:4 a muži svoj zápas vyhrali s výsledkom 1:0. Z Malinovej mali naši hráči veľkú podporu, popoludnie prišlo do Hája stráviť cca 40 domácich.-ib-


     2010   

 • Priateľský futbalový zápas  mužstvo „A“ odohralo s TJ Lazany 10.7.2010 s výsledkom Lazany - Malinová 3:2.

 

 • Futbalový turnaj v Pravenci sa konal 17.7.2010 . Naše mužstvo „A“ znovu prehralo s Pravencom 0:1 a vo finálovom zápase s Kľačnom obhájilo 3. miesto. Našich prišlo povzbudiť z Malinovej cca 100 fanúšikov. Konečné poradie: Pravenec, Tužina, Malinová, Kľačno.

 

 •  Prvý priateľský futbalový zápas odohralo mužstvo „B“ TJ Partizán Malinová s TJ Pravenec dorast v nedeľu 18.7.2010 v Malinovej s výsledkom Malinová - Pravenec 2:5.

    

 •  Futbalový turnaj o Putovný pohár starostu obce Malinová sa konal 24.júla 2010 v Malinovej za účasti dvoch domácich mužstiev TJ Partizán Malinová "A" a "B", TJ Magura Poruba a TJ Družstevník Háj a cca 250 - 300 fanúšikov a návštevníkov. Prvý zápas odohralo mužstvo domácich "A" s mužstvom z Poruby s výsledkom 6:0. Po prvom zápase sa konalo slávnostné otvorenie turnaja starostom obce Ing. Petrom Čavojským a predsedom TJ Partizán Malinová Jánom Páleschom, ktorí popriali hráčom stretnutia v priateľskom duchu a dobré výsledky bez zranení. Druhý zápas, ktorý zohralo mužstvo „B“ Malinová s Hájom, skončil s výsledkom 5:2. V dueli o tretie miesto sa tak stretli Porubania a Hájčania, kde Poruba vyhrala 4:0 nad Hájom. Finálový zápas zohrali dve domáce mužstvá, ktoré zahrali kvalitný a vyrovnaný zápas, kde v prvom polčase „A“ viedlo o tri góly, v druhom polčase však „B“ chytili druhý dych a dali dva góly, z toho jeden z pokutového kopu. Zápas skončil víťazstvom pre „A“ s výsledkom 3:2 a zároveň získali aj Putovný pohár starostu obce Malinová s certifikátom stáleho držiteľa pohára. Okrem kvalitných futbalových výkonov všetkých mužstiev si mohli v prestávkach návštevníci zasúťažiť, čo aj niektorí patrične využili - kopala sa lopta do brány na zavesenú fľašu vína a jedenástky. Výkony súťažiacich neraz rozosmiali prizerajúcich sa hostí. Deti si zasa zajazdili na koníkoch z ranča Melcer. Pravý domáci guláš a dobre chladené pivo prispeli k priateľskej atmosfére, ktorá vládla počas celého turnaja medzi hráčmi, rozhodcami a divákmi vôbec. Na záver turnaja sa konal slávnostný ceremoniál oceňovania, ceny odovzdával starosta obce, predseda TJ Partizán Malinová a predseda FK Partizán Malinová. Všetky mužtstvá obdržali pohár s diplomom a zlatým mokom.                                                Konečné umiestnenie mužstiev:
  1. miesto a Putovný pohár starostu obce Malinová TJ PARTIZÁN   MALINOVÁ „A“
  2. miesto TJ PARTIZÁN MALINOVÁ „B“
  3. miesto TJ MAGURA PORUBA
  4. miesto TJ DRUŹSTEVNÍK HÁJ
 • Organizátori vyhodnotili aj hráčov, kde udelili cenu „najlepší hráč“ Jánovi Bolfíkovi ml. Malinová „A, „najlepší strelec“ Jozef Štálnik Malinová „B“a „najlepší brankár“ Jozef Bílka z Poruby.                                                   Bodkou za turnajom bola tradičná tanečná veselica „ANNABÁL“.
 • Športu zdar!
  -ib- 


 •        2009    
 • Futbalový turnaj HÁJ 18. júla 2009

Mošovce – Malinová 0 : 1,
strelec gólu M.Štiffel
Háj – Malinová 0 : 5,
strelci gólov J. Bolfík 2, M.Stiffel 2, T.Priehoda 1.

Víťaz – Partizán Malinová držiteľ putovného pohára,
pohár za I. miesto, najlepší hráč Michal Štiffel.

 

   Futbalový turnaj PORUBA 19. júla 2009

Malinová – Nedožery-Brezany 2 : 1

strelci gólov M.Štiffel, M.Luprich

                                       Poruba – Malinová 1 : 6                                    

      strelci gólov J.Bolfík 2,M.Štiffel 1,M.Štefan 1, T.Priehoda 1, T.Bobok 1.

Víťaz PARTIZÁN MALINOVÁ – vybojovali Putovný pohár a pohár za I. miesto. Turnaja v Porube sa zúčastnilo cca 150 futbalových fanúšikov z Malinovej!

 

   Futbalový turnaj MALINOVÁ 25. júla 2009

Malinová A - Poruba 6 : 0
Malinová B . Háj 5 : 2
Poruba – Háj 4 : 0
Malinová A - Malinová B 3 : 2
Víťaz PARTIZÁN MALINOVÁ - pohár za I. miesto a Putovný pohár a získali certifikát stáleho držiteľa Pohára starostu obce Malinová
• Najlepší strelec - Ján Bolfík TJ Partizán Malinová
• Najlepší hráč - Miroslav Gaman TJ Magura Poruba
• Najlepší brankár - TJ Družstevník Háj 

 

 


 

Gulášpartia na strelnici.

TJ Partizán Malinová už po druhý rok zorganizovala spoločne s futbalovým oddielom gulášpartiu na strelnici k ukončeniu futbalovej súťaže ročník 2009/2010.

A bolo že radosti - veď 4. miesto v I. triede mužov okresnej súťaže - to tu už dlho nebolo. Ten, kto prišie, neobanoval, ten kto neprišiel, nech ľutuje.

Pivo tieklo potokom, guláš bublal v kotli, borovička, vodka aj voľačo "inšô" nechýbalo v ponuke. Bola dobrá nálada, futbalisti, kamaráti, sponzori aj fanúškovia - jedna veľká rodina. 

Keď neveríš - pozri sa ... 


 

Gulášpartia TJ 2010

Veselo že, veselo ....

Veselo že, veselo ....

Všetci na kopec!

Všetci na kopec!

Futbal - to je hra !

Futbal - to je hra !


 

Ďalšie fotogalérie

Výsledky  ročník 2011/2012 - JESEŇ

Umiestnenie:     8. miesto      skóre: 21 : 40      body: 15      body: -3
Najlepší strelci:
5. miesto Patrik Čavojský 12 gólov
13. miesto Dominik Cicko 4 góly
16. miesto Martin Filkorn, Maťaš Dávid, Matej Krebes 1 gól

-ib-


 

Okresná súťaž: žiaci III. tr. Sever Prievidza - registrácia jeseň 2010/2011


Súťažný ročník 2010/2011untitled.jpg

Predseda FO: Roman Krebes

Vedúci: Miloslav Čavojský

Tréneri: Juraj Stiffel,Miloslav Čavojský

Zostava: Marek Brída, Sebastián Richter, Lukáš Luprich, Martin Schön, Dávid Maťáš, Mário Šúšol, Patrik Čavojský, Martin Filkorn, Matej Čavojský, Sebastián Držka, Matej Krebes, Emanuel Držka, Daniel Grom, Martin Páleš, Marcel Lúdik, Martin Hegedűš, Miloš Beláň.

Umiestnenie: desiate miesto s jedným bodom v tabulke a so skóre 10 strelených a 135 zinkasovaných gólov. Jediný bod v súťaži získali na domácom ihrisku proti súperovi Nedožery-Brezany.Z desiatich strelených gólov po tri góly vsietili Patrik Čavojský a Martin Hegedűš, dva góly Miloš Beláň a jeden gól Martin Filkorn a Dávid Maťáš.

-ib-


Súťažný ročník 2011/2012

Predseda FO: Roman Krebes
Vedúci: Miloslav Čavojský

Tréneri: Juraj Stiffel,Miloslav Čavojský

Zostava:

Umiestnenie:


 


 

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka