Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Malinová, okres PrievidzaHľadať
 
 

Futbalový turnaj a Annabál

Futbalový turnaj a AnnabálVytlačiť
 

Futbaloví nadšenci z Malinovej, ale aj z okolitých obcí, sa počas uplynulého víkendu opäť stretli na našom futbalovom ihrisku, kde sa konal Futbalový turnaj o pohár starostu obce, ktorého sa okrem domáceho tímu zúčastnili aj mužstvá z Kľačna, Pravenca a Nedožier-Brezian. Prvý zápas odohrali domáci s hráčmi z FK Kľak Kľačno, ktorých porazili 3:2. Po zápase nasledoval príhovor starostu obce a oficiálne zahájenie turnaja. V druhom zápase sa stretol výber z Pravenca a TJ Družstevník Nedožery-Brezany. Zápas skončil v prospech Pravenčanov. Po stretnutí nasledovala prestávka, počas ktorej si mohli súťažiaci, ale aj fanúšikovia pochutnať na chutnom guláši. Okrem toho cez prestávku prebehla tradičná súťaž v kopaní jedenástok, kde sa stal najúspešnejším strelcom Michal Stiffel. Na základe výsledkov prvých dvoch stretnutí odohrali zápas o tretie miesto muži z Kľačna a Nedožier-Brezian. Z tejto dvojice boli úspešnejší futbalisti z Nedožier a tak sa Kľačňancom ušlo štvrté, zemiakové miesto. Do finále sa prebojoval domáci Partizán spolu s výberom z Pravenca. Muži z Pravenca zdolali Malinovú 4:2, takže sa nakoniec tešili z celkového víťazstva. Titul najlepšieho hráča turnaja si za svoje výkony vyslúžil Norbert Janoška z Pravenca. Najmenej striel prešlo cez gólmana Malinovej - Miroslava Lupricha, za čo bol ocenený soškou za najlepšieho brankára. Naopak najviac strelených gólov a asistencii zaznamenal Pavel Pekár z Malinovej a tak sa stal najlepším strelcom turnaja. Okrem toho boli ocenení aj futbalisti z radov žiakov končiaci týmto ročníkom svoje pôsobenie v Malinovej. Ocenenie dostal Andrej Filip Richter a tiež Adamko Elischer, ktorý bol prijatý na futbalovú akadémiu Mareka Hamšíka v Banskej Bystrici. Za svoju dlhoročnú prácu a činnosť v oblasti futbalu dostal ocenenie aj Jozef Pastorok. Po vyhodnotení už tradične nasledoval Annabál – tanečná zábava pri živej hudbe. Tento rok do tanca hrala hudobná skupina Olympia a na tanečnom parkete sa tancovalo až do skorých ranných hodín.         text: L. Štefíková, foto: P. Remiaš

turnaj annabál 1.JPG

turnaj annabál 2.JPG 

turnaj annabál 4.JPG  turnaj annabál 5.JPG

turnaj annabál 6.JPG

turnaj annabál 3.JPG


 

Zverejnené 30.7.2019


 

                                                                                                                               

* * * SMS hlásnik - nová služba pre obyvateľov Malinovej, ktorí majú záujem o zasielanie informácií o konaní podujatí a úradných oznamov  formou sms správy na mobilný telefón. Budeme vám posielať dôležité správy (napr. termín zberu odpadu, papiera, odstávka el. energie, informácia o konaní podujatía iné). Poplatok za sms správu hradí  obec.         

      cirkevne-stolicky-referencie-250.jpg  KOVOVÁ  MAGNETKA  MALINOVEJ

Na Obecnom úrade v Malinovej  si môžete zakúpiť  propagačnú kovovú magnetku z našej obce. Je v medenom, striebornom  a zlatom prevedení. Jeden kus v cene 3,-€, Veľkosť 3D magnetky je 6,5cm x 5,5cm. Na magnetke je zobrazený miestny kostol, kaplnka, obnovený trojičný stĺp, hromady kameňov - pozostatky z ťažby zlata, lipy, ktorých je v obci takmer 80, mlynské kolesá sú symbolom dvoch  mali- novských mlynov. Na magnetke je banícky znak, pretože  obec vznikla na základe  osídlenia nemeckými baníkmi. Erb obce je doplnený názvom obce a rokom 1339 - prvá písomná zmienka o  obci.                                      

* * *     

reklama-web-kniha.jpgMonografiu o obci Malinová si môžete zakúpiť na Obecnom úrade v Malinovej

- kontakt  046/5443000. V prípade záujmu pošleme monografiu aj na dobierku.                      Cena knihy 10€ + poštovné.

 

           Objednávku môžete zaslať aj mailom na adresu:   obec@malinova.sk

 


 

Fotografie z aktualít

Fotoalbum obce z roku 2019

TOP guláš 2019

TOP guláš 2019

TOP guláš 2019 2

TOP guláš 2019 2

Športové popoludnie 3

Športové popoludnie 3

Športové popoludnie 2

Športové popoludnie 2


 
 
Športové popoludnie 1

Športové popoludnie 1

Strelecké preteky

Strelecké preteky

Zlatava Kežmarok 2019

Zlatava Kežmarok 2019

Kreslenie kriedou na cestu

Kreslenie kriedou na cestu


 
 
DV COOP Jednota zájazd

DV COOP Jednota zájazd

Hýb sa 2019

Hýb sa 2019

magura 4.5.2019

magura 4.5.2019

výstup na maguru

výstup na maguru


 
 
máj

máj

máj 2

máj 2

stavanie mája

stavanie mája

výstava 2

výstava 2


 
 
výstava

výstava

kladenie 2

kladenie 2

Kladenie vencov

Kladenie vencov

mdž obec- deti mš

mdž obec- deti mš


 
 
mdž únia žien

mdž únia žien

mdž obec

mdž obec

brigáda KNS Malinová

brigáda KNS Malinová

brigáda- Klub dôchodcov

brigáda- Klub dôchodcov


 
 
fašiangy

fašiangy

turisti-bežkovanie

turisti-bežkovanie

maškarný deti 2

maškarný deti 2

maškarný dospelí

maškarný dospelí


 
 
maškarný deti

maškarný deti

stavanie snehuliakov

stavanie snehuliakov

Výdatné sneženie

Výdatné sneženie


 

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka