Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Malinová, okres PrievidzaHľadať
 
 

Hokej

Turnaj o pohár starostu obce Tužina 31.1.2010

Hokejový oddiel TJ Partizán Malinová: Igor Elischer, Róbert Baláž, Roman Schon, Juraj Richter, Miroslav Luprich - brankár, Michal Stiffel, Juraj Stiffel, jaroslav Elischer, Alexander Košťál.

HK Malinová obsadil 3. miesto. Druhý bol HK Tužina a na prvom mieste sa umiestnil už po tretí krát HK Lazany. Putovný pohár starostu obce Tužina teda putoval už  navždy do Lazian. Ale naši hokejisti sa tešia aj z tretieho miesta.  Blahoželáme!

 

 


 

Priateľský zápas: Malinová -Tužina

Hralo sa na hokejovej ploche v Tužine. Hráči HK Malinová opäť využili na šport svoj voľný čas a vzhľadom na ideálne počasie sa rýchlo zorganizoval ďalší priateľský hokejový zápas. Trochu v  nevýhode proti HK Tužina, ktorí mali o dvoch hráčov viac a tak mohli častejšie striedať. Hrali sa tri tretiny , a vzhľadom  na rozmer ľadovej plochy sa hráva 4+1. Potešili by sa aj takejto menšej ľadovej ploche v Malinovej.

- posledné pokyny s brankárom

Prísne oko rozhodcu sprevádzalo hráčov po celý čas ( pískal len keď bol gól, začiatok a koniec tretiny). Hralo sa veľmi športovo.

Aj keď sme boli vyrovnaným súperom po celý čas - zvíťazila na poslednú chvíľu Tužina o dva góly.

Nevadí ! S výsledkom 9:7 sa naši tešia na ďalší zápas.


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka