Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Malinová, okres PrievidzaHľadať
 
 

Január 2017

Január 2017

Po Novom roku sme sa vrátili do materskej školy. Využili sme nádielku snehu a deti si priniesli sánky a boby. Spúšťali sme sa z kopca  na školskom dvore, ktorý vznikol z nahrnutého snehu pri prenikárni. Toľko snehu na školskom dvore už dávno nebolo a deti sa mu tešia. V staršej skupine si vytvorili model zimnej krajiny a postavu Pani Zimy. 

Vytvorili si aj snehuliaka z krčeného papiera. Pripomenuli si ako sa treba starať o vtáky v zime keď je všade sneh a tuhý mráz. Vystrihli si vtáčky a krmidlá pre ne.

Nastal čas karnevalov. Pripravovali sa naň aj deti v materskej škola. Zhotovili si vlastnoručne masky a vyzdobili tiedu. Aj materská škola v spolupráci s rodičmi zorganizovala karneval pre deti. Rodičia detí z MŠ zabezpečili tombolu a občerstvenie. Masiek sa zišlo neúrekom. Prišli víly, piráti, superman, baletka, dinosaurus a ešte veľa iných. Všetci sa zabávali a netrpezlivo čakali na malé prekvapenie v tombole.

 


 

Január

  • Karneval
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 8

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka