Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Malinová, okres PrievidzaHľadať
 
 

jún 2016

JÚN 2016

Deň detí sme oslávili športovými súťažami na školskom dvore. Deti pretekali v behu, v skoku do diaľky, hode loptičkou a v behu cez prekážky. Všetci sa usilovali a za svoju námahu boli odmenení darčekom.

V piatok 3.6. prišlo do materskej školy Divadlo NAtraky, ktoré deťom sprostredkovalo divadelné predstavenie o vláčiku. Deťom sa predstavenie páčilo a aktívne sa zapojili s hercami do deja.

Ezkurzia do ZOO sa uskutočnila za účasti rodičov. Počasie nám prialo a deti mali z výletu potešenie.

Na športovej olympiáde v Sebedraží nás reprezentovali dve deti staršej vekovej skupiny v behu, skoku do diaľky a v hode loptičkou. 

Deti sa o hmyze rozprávali v máji, no počasie nebolo vhodné nato aby si overili svoje poznatky. Na exkurziu ku včelárom sme sa preto vybrali až v júni. Ujovia včelári deťom porozprávali o svojej práci s včelami, ukázali plásty, ako a prečo sa včely priprmujú, no predviedli aj ako sa získava med, ktorý mohli potom ochutnať.

Rozprávali sme si tiež o mori a morských živočíchoch. Zahrali sme sa na plavbu loďou, kde bola kapitánka a ostatné deti pomáhali veslovať.

Opísali sme charakteristické znaky leta  a zaspievali, zahrali na hudobných nástrojoch v hudobnom programe Simsalala.

Príchodom leta sa končí aj školský rok a predškoláci sa rozlúčili s mladšími deťmi a personálom školy. Potom si ešte spoločne zatancovali, posilnili sa pizzou a osviežili zmrzlinou. A prázdniny sa môžu začať. Želáme krásne počasie, veľa pekných zážitkov  a prežitie prázdnin v zdraví a pohode.


 

Jún 2016 v materskej škole

  • Športový deň
  • Výlet do ZOO
  • Divadlo v MŠ
  • Športová olympiáda
  • Exkurzia u včelárov
  • Hudobný program Simsalala
  • Lúčenie predškolákov a koniec školského roka

 

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka