Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Malinová, okres PrievidzaHľadať
 
 

Jún 2017

Jún 2017

Začiatkom mesiaca deti navštívili Zoologickú záhradu v Bojniciach.Oboznámili sa so  životom rôznych zvierat. 

V sobotu 3.6. sa uskutočnil Deň otvorených dverí MŠ. Rodičia priniesli občerstvenie,  spoločne s deťmi sa zabavili na školskom dvore a prezreli si priestory školy.

Naša materská škola usporiadala športovú olympiádu. Na školskom dvore sa zišlo mnoho detí z materských škôl so svojimi pani učiteľkami aby súťažili v behu na 20m, v skoku do diaľky a hode loptičkou. Pri olympijskej zástave a zapálenom olympijskom ohni deti zložili sľub, že budú čestne súťažiť. Nasledovalo rozcvičenie s tetou Peťou. Povzbudzovať deti pri súťažiach prišla Šaška. Všetci súťažiaci sa veľmi usilovali. Ostatné deti svojich kamarátov povzbudzovali. Našu materskú školu reprezentovali Oliverko, Tomáško a Adriánko. Oliverko bežal najrýchlejšie zo všetkých detí a získal prvé miesto.

Víťazi dostali perníkové medaily, vecné odmeny a diplomy za umiestnenie. Všetci zúčastnení dostali malé darčeky a občerstvenie - šišky a obložené chlebíčky.

Ďakujeme všetkým sponzorom, ktorí nám prispeli na odmeny a občerstvenie pre deti:  Slovaktual s. r. o.Pravenec, Nespa Malinová, Medex Malinová, Pizzeria " Túlavý koník" Malinová, DV COOP Jednota Malinová, Rodičovské združenie Malinová, Obecný úrad Malinová, pán Barnák.

"Prešli rôčky,prešli dníčky, my musíme do školičky...," takto sa lúčili predškoláci posledný deň školského roka so svojimi kamarátmi a personálom materskej školy. Naposledy si ešte  zatancovali na škôlkarskej diskotéke, zjedli pizzu, odfotili sa spoločne kamaráti a kamarátky. Potom už začali prázdniny!

 


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka