Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Malinová, okres PrievidzaHľadať
 
 

Jún 2019

Jún 2019

Pekné počasie sme v utorok 4.6.2019 využili na návštevu ZOO v Bojniciach. Deti prichádzali do materskej školy a od rána rozprávali o zvieratkách, ktoré budú vidieť v ZOO.  Čakala ich cesta autobusom, na ktorú sa tiež veľmi tešili. Uvideli medvede, opice, levy, slony i ďalšie zvieratká. Niektoré zvieratá sa pekne predviedli a deti z toho mali radosť.  Unavené, ale spokojné sa vrátili do materskej školy, kde si neskôr svoje zážitky výtvarne zobrazili.

Výlet do MŠ Poluvsie na bicykloch sa uskutočnil 11.6. 2019. Absolvovali ho iba deti, ktoré sa vedia bicyklovať. Ostatné deti  na návštevu do materskej školy cestovali autobusom. Počasie nám prialo a cesta na bicykloch bola pre deti zaujímavá a nová aktivita. Na školskom dvore sa pohrali s novými kamarátmi, obdarovali ich a aj naše deti dostali od nich sladkosti. Potom už nastal čas na spiatočnú cestu.

Štvrtok 27. júna bol pre deti, ktoré nastupujú od septembra do ZŠ, výnimočný. Slávnostne sa rozlúčili s materskou školou na OÚ v Malinovej za prítomnosti pána starostu a rodičov. Spolu s pani riaditeľkou deťom odovzdali pamätný list a darčeky. Každé dieťa sa slávnostne zapísalo do pamätnej knihy. Túto slávnostnú chvíľu predškoláci  spríjemnili pekným vystúpením, ktoré si pripravili s pani učiteľkami.  Našim budúcim školákom prajeme veľa šťastia v ZŠ.

Dňa 28. júna sa preškoláci slávnostne rozlúčili s celým kolektívom MŠ a mladšími kamarátmi z materskej školy. Potom nastal čas na detskú diskotéku a tradičnú pizzu.

Želáme deťom pekné prázdniny!


 

Jún 2019

  • Exkurzia v ZOO
  • Výlet na bicykloch
  • Rozlúčka preškolákov

 

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka