Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Malinová, okres PrievidzaHľadať
 
 

Máj 2019

Dňa 5.5. 2019 deti staršej skupiny zablahoželeli ku Dňu matiek členkám Karpatonemeckého spolku a dňa 12.5. členkám Klubu dôchodcov v Malinovej. Mnohé z nich sú mamy, staré mamy, babky, omamy. A tak im deti blahoželali k ich sviatku pásmom piesní, básní o mamičkách.

V piatok 10.5. deti svojim vystúpením, básňami, pesničkami a tančekmi  prejavili  úctu svojim mamičkám.Vlastnoručne vyrobené darčeky odovzdali svojim najdrahším so slovami vďaky.

Dňa 25.5.2019  sa naša materská škola zúčastnili športovej olympiády  v MŠ Nedožery-Brezany.  Súťažilo sa v troch disciplínach: skok do diaľky, hod kriketovou loptičkou a beh na 20m. Naši športovci priniesli dve medaily. Gratulujeme Romanke, Andrejkovi a Viktorkovi za úspešné reprezentovanie našej MŠ.

V tento deň /25.5.2019/ sa v priestoroch materskej školy uskutočnilo tiež spoločné popoludnie rodičov a detí. Najskôr sa deti prezentovali tým, čo sa naučili a vytvorili vo výtvarnom, tanečnom a nemeckom krúžku. Potom sa  začali zábavné súťaže, v ktorých súťažili rodičia spolu s deťmi v skákaní vo vreci, prevážaní detí vo fúrikoch, či striekaní z vodnej pištole a ďalších súťažiach. Odmenou za splnené úlohy boli sladkosti a opekanie na školskom dvore.

 

 


 

Máj 2019

  • Deň matiek
  • Deň matiek v MŠ
  • Športová olympiáda
  • Deň rodiny v MŠ

 

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka