Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Malinová, okres PrievidzaHľadať
 
 

Malé zdroje znečisťovania

Zaplatenie poplatku za znečisťovanie ovzdušia

V zmysle zákona č. 401/1998 o poplatkoch za znečisťovanie ovzdušia za malé zdroje znečisťovania ovzdušia:
prevádzkovateľ malého zdroja znečistenia ovzdušia je povinný písomne oznámiť každoročne do 15. februára obci za každý malý zdroj znečisťovania ovzdušia spotrebu palív a surovín, z ktorých znečisťujúce látky vznikajú, a ďalšie údaje potrebné na zistenie množstva a škodlivosti znečisťujúcich látok vypustených do ovzdušia za uplynulý rok, najmä o druhu a kvalitatívnych ukazovateľoch palív a surovín, počte prevádzkových hodín malého zdroja znečisťovania ovzdušia a o druhu účinnosti odlučovacích zariadení.

Obec Malinová v zmysle VZN č. 1/2015 o ochrane ovzdušia pred znečisťujúcimi látkami a o poplatkoch za znečisťovanie ovzdušia, vydá rozhodnutie do 30 dní odo dňa obdržania oznámenia.
Poplatky: podľa zákona č. 401/1998 Z.z. o poplatkoch za znečisťovanie ovzdušia v znení neskorších predpisov a VZN č. 1/2015 o ochrane ovzdušia pred znečisťujúcimi látkami a o poplatkoch za znečisťovanie ovzdušia.

(tlačivo na oznámenie údajov potrebných pre určenie výšky poplatku za znečisťovanie ovzdušia si vyžiadajte na obecnom úrade alebo stiahnite tu).


 

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka