Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Malinová, okres PrievidzaHľadať
 
 

október 2016

Október

Prišla jeseň a deti pozorovali zmeny v okolitej prírode, zbierali zaujímavo sfarbené lístie, z ktorého si vytvorili jesennú vílu nalepovaním do tvaru a mnoho jesenných slniečok zhotovených frotážou. Vyzdobili sme dve tekvice, jednu sme umiestnili do  priestorov škôlky, druhú do kvetinového záhonu. Tretia, ktorú vyzdobil a priniesol Tomáško, nám stráži vchod do škôlky.

Nazbierali sme rôzne prírodniny a vytvorili maketu lesa v škôlke. Pozorovali sme práce v záhradkách a na poli. Mladšie deti si vyskúšali ako sa  sadí cesnak. Ochutnávali sme jablká. Povedali sme si, prečo je zdravé jesť ovocie i zeleninu. Deti si jablká aj modelovali, vystrihovali a nalepili. Výtvarne si zhotovili tanier zdravia so zeleniny.

Priniesli sme si šarkanov a na školskom dvore sme sa  pokúšali prinútiť ich vzlietnuť.

Privítali sme v škôlke starých rodičov a strávili sme s nimi príjemnú chvíľku pri ochutnávaní zdravých nátierok, koláčov a spolu s nimi sme si aj zaspievali.

 

 


 

Október

  • Jeseň
  • Sadíme cesnak
  • Posedenie so starými rodičmi
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu

 

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka